HALLITUS 2017 / THE BOARD OF 2017

Puheenjohtaja/Chair:

Cristina Gomez Saari – cristina.gomezsaari(ät)helsinki.fi

Varapuheenjohtaja ja ympäristövastaava/Vice chair and environmental representative:

Johanna Miettinen – johanna.m.miettinen(ät)helsinki.fi

Taloudenhoitaja/Treasurer:

Paula Minkkinen – paula.minkkinen(ät)helsinki.fi

Sihteeri/Secretary:

Elisa Kallio – elisa.k.kallio(ät)helsinki.fi

Tiedottaja/Communications coordinator:

Lauri Korvenmaa – lauri.korvenmaa(ät)helsinki.fi

Kotimaanprojektivastaava/Domestic project coordinator:

Katri Olkkonen – katri.olkkonen(ät)helsinki.fi

Kansainvälinenprojektivastaava/International project coordinator:

Saga Luoma – saga.luoma(ät)helsinki.fi

Järjestösuhdevastaava/Organizational relations coordinator:

Katariina Hynninen – katariina.hynninen(ät)helsinki.fi

VIRKAILIJAT JA HALLITUKSEN VARAJÄSENET /

ATTENDANTS AND DEPUTY MEMBERS

Tiedotusvirkailija/Communications attendant: 

Gina Myllymäki – gina.myllymaki(ät)helsinki.fi

Teemavuosivirkailija/Theme year attendant:

Monika Peltola – peltola.monika.m@student.uta.fi

Ympäristövirkailija/Environment attendant:

Jessica Salmivuori – jessica.salmivuori@metropolia.fi

Kotimaanprojektivirkailija/Domestic project attendant:

Tanja Tuominen – tanja.tuominen(ät)helsinki.fi

Kansainvälinenprojektivirkailija/International project attendant:

Sanna Ahvo – sanna.ahvo(ät)helsinki.fi

Järjestösuhdevirkailija/Organizational relations attendant:

Jenni Sundqvist – jenni.sundqvist(ät)helsinki.fi

Hallituksen varajäsenet/Deputy members:

Niklas Vaalgamaa

Siina Silvennoinen

Janine Siewert

Muhammed Shire

 

 

 

Mainokset